Увага! Двері відчиняються )

Шановні автори, правовласники та колеги!

Державна організація «Українське агентство з авторських та суміжних прав» (далі – ДО УААСП) продовжує працювати на благо авторів та правовласників як державна організація колективного управління під керівництвом нового в.о. Генерального Директора в особі Ірини Вікторівни Бугаєнко (більш докладніше про причини звільнення попереднього керівництва і призначення нового – пропонуємо розглянути на офіційній сторінці Міністерства економіки та розвитку України: http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=f52a8683-8c76-4eb7-86d1-8261b624fb39&title=MinekonomrozvitkuRozpochaloPidgotovkuRozderzhavlenniaUkrainskogoAgentstvaZAvtorskikhTaSumizhnikhPrav

За довгі роки існування ДО УААСП, для нових керівників стало, майже, традицією – виходити з полум’яною промовою до авторів, правовласників, журналістів та колег, і давати гучні обіцянки про те, що «скоро все буде добре». Після цього, нові керівники «закривали двері» і тільки обрані могли знати що, конкретно, відбувається в ДО УААСП та кому, конкретно, від цих дій ставало «добре». Ми хочемо припинити та змінити цю давню «традицію» та «відкрити двері» для авторів, правовласників та всіх кому не байдужа тема захисту інтелектуальної власності в Україні, та не байдужа доля «досягнень і спадщини» державної ОКУ з багаторічним минулим.

«Відкритий офіс» та відкриті відповіді на Ваші прямі питання в рамках існуючого законодавства – ось що ми пропонуємо Вам сьогодні в цей перехідний період до нової громадської організації колективного управління!

Використовуйте можливість відправити Ваше питання на вказані електронні пошти:

open@uacrr.org

open@uacrr.gov.ua

Ми разом з Вами створимо нову організацію згідно чинного законодавства України! Ми ніколи не будемо «купувати», вже діючу організацію колективного управління, змінювати в ній засновників, збиратися з десятком «обраних» в таємному від Вас місці і, тим більше, оголошувати це збіговисько «зборами авторів всієї України». Ми не будемо перейменовувати стару організацію, тільки для того щоб обманювати Вас, обманювати закордонні організації і голосно вигукувати що «ми створили щось нове самими авторами!».

У Законі зазначено створення нової громадської організації колективного управління,  вказана поетапність – почерговість дій, тому ми разом з Вами, законно та поетапно пройдемо цей шлях від старої державної організації колективного управління до нової громадської.

Як, саме, Ви бажаєте щоб називалася ця, реально, нова громадська організація колективного управління? Будь ласка, пишіть Ваші пропозиції прямо зараз!

Найцікавіші та найактуальніші питання – відповіді будуть опубліковуватися на спеціальній сторінці нашого сайту:  http://www.uacrr.org/pro-nas/pitannja-ta-vidpovidi/

 

З повагою до чесного діалогу,

в.о. Генерального директора Державної організації «УААСП»

Ірина Вікторівна Бугаєнко

10.10.2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *