Гостинний офіс ДО «УААСП»

Ми раді повідомити, що 17 квітня новий офіс Державної організації «Українське агенство з авторських та суміжних прав» (м. Київ, вул. Хрещатик, 44, поверх 3)  відвідала Тамара Ігорівна Шамо – чарівна жінка, дочка Заслуженого діяча мистецтв України, Народного артиста України та всесвітньо відомого композитора – Ігоря Наумовича Шамо (автора симфонічних та фортепіанних концертів, камерних творів, музики до кінофільмів та легендарних пісень, серед яких: «Києве мій», «Балада про сурмачів», «Пісня про невідкриті острови».

Irina Bugaenko, Tamara Shamo

Тамара Ігорівна активно займається збереженням та популяризацією творчої спадщини батька та вже довгий час співпрацює з Державною організацією «Українське агенство з авторських та суміжних прав».

Під час останнього візиту, Тамара Ігорівна зустрілася з В.о. Генерального директора Іриною Вікторівною Бугаєнко та доручила ДО «УААСП» здійснювати колективне управління творами, шляхом об’єднання та переробки на території всього світу.

ДО «УААСП» вже декілька десятиліть поспіль  співпрацює з українськими та світовими авторами та стоїть на варті їх прав, адже саме це сприяє створенню в Україні справжнього правового середовища для розвитку культури,  мистецтва та творчості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *