Кінотеатри

На теперішній час у більшості фільмів використовується музика. Під час показу фільму, наприклад у кінотеатрі, відбувається також і виконання музики. Композитор музичного твору, який звучить у фільмі, відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» має право на отримання своєї авторської винагороди.
Для реалізації цього права кінотеатр повинен укласти Ліцензійний договір та виплачувати авторську винагороду за публічне виконання музичних творів з ДО УААСП, як організацією колективного управління.
Виплата авторської винагороди розраховується виходячи з норм Постанови Кабінету міністрів України №72 «Про затвердження мінімальних ставок винагороди (роялті) за використання об’єктів авторського права і суміжних прав» від 18 січня 2003 р.
Відповідно до Постанови ставки авторської винагороди становлять:

Публічне виконання творів Авторська винагорода (Додаток 1, п. 25)
Твори науки, літератури і мистецтва (у разі публічного показу примірників аудіовізуальних творів та інших творів, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах) у місцях з платним входом 5%
суми валового збору, одержаного від продажу квитків
Твори науки, літератури і мистецтва (у разі публічного показу примірників аудіовізуальних творів та інших творів, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах) у місцях з безплатним входом
2,5 %
від доходів, одержаних з того виду діяльності, у процесі якої відбувається використання творів,
а у разі відсутності таких доходів
2,5 %
загальної суми витрат на проведення зазначеного виду публічного показу

 

Для укладення договору чи консультацій ви можете звертатись за вказаними контактами:

Головний спеціаліст
по роботі з користувачами «малих прав»
управління зборів авторської винагороди
Теплюк Наталія
тел.: (044) 235-32-88
тел. моб.: +38-067-506-4367
тел. моб.: +38-063-833-1551