Наказом від 07.09.2018 №17-04 в ДО «УААСП» створено комісію з проведення службового розслідування щодо дій, направлених на розірвання відносин між ДО «УААСП» та CISAC

За попередніми результатами роботи комісії вже було виявлено конкретні ознаки змови між колишніми, ще діючими працівниками та членами Авторської Ради ДО «УААСП».

Зловживаючи довірою та перевищуючи  повноваження  виключно консультативно-дорадчого органу,  без  Загальних Зборів Авторів ДО УААСП, купка осіб  самостійно вирішила повідомити CISAC про самовихід(!)  та передати всі багаторічні надбання державної ОКУ (свідоцтво №3 від 2003 року) до конкуруючої ОКУ (свідоцтво № 24 від 2015) яка раніше збирала авторську винагороду (гроші) під назвою ГО «Українській Авторський Сервіс», проштовхуючи свої підозрілі програми  на українській ринок. https://www.youtube.com/watch?v=TJZJ3pjqNLA

Хто не будь  з авторів та правовласників раніше одержував  роялті від цього старого ГО «УАС»? Ніякої  «нової» громадської організації колективного управління ГО «УААСП» (NGO-UACRR) авторами зроблено не було! Стара, зовсім не прозора для авторів та правовласників  ГО УАС  http://uas.in.ua  (і.код  № 39939650)  перейменувалася в назву ГО УААСП  http://uacrr.org.ua  (і.код №39939650) маючи схожу назву, зробивши печатку з написом “1926”, намагається привласнити  міжнародні договори, гроші та майно авторів-членів Державної Організації УААСП http://uacrr.org (і.код 31025266)

Своїми діями ГО «УААСП» (NGO-UACRR) (і.код № 39939650) тільки шкодить  Авторам, які вже реально створюють НОВУ ТА ЗАКОННУ авторську громадську організацію – фактичного правонаступника ДО «УААСП».

Маємо надію що нас почують автори, правовласники, українська та міжнародна спільнота та вони підтримують нашу думку про те що добре діло не повинно починатися з брехні  (навіть під яскравими гаслами).

Розслідування триває, подальші результати буде обов’язково опубліковано…

25.10.2018

Інформація в рамках проекту “Двері відчиняються”:

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *