Питання та відповідь №1 щодо виходу ДО УААСП з членства у CISAC (1)

ПИТАННЯ №1

Будь ласка, оприлюдніть документ у якому вперше виникла пропозиція щодо виходу ДО УААСП з членства у CISAC. Хто той «розумник», який взяв на себе таке повноваження і яка його мотивація?

ВІДПОВІДЬ №1

Судячи з Протоколу № 4 від 21.02.2018 р. зборів Ради Авторів ДО УААСП, вперше така пропозиція  була зафіксована 21 лютого 2018 р з ініціативи Рибчинського Ю.Є.

(Цитую) :

Слухали!

Пункт №6 з Протоколу № 4 від 21.02.2018 р.:

Голова Ради авторів Рибчинській Юрій Євгенович вніс на обговорення Ради авторів питання самостійного вирішення авторською спільнотою процесу роздержавлення ДО УААСП. Враховуючи те, що жодний із законопроектів не містить чіткого механізму проведення роздержавлення, суб’єкти авторського права повинні самостійно визначитися із створенням громадської організації авторів, композиторів та інших правовласників, яке виступить повним правонаступником ДО УААСП. З даною метою необхідно скликати загальні збори авторів.

Пункт №7 з Протоколу № 4 від 21.02.2018 р.:

Голова Ради авторів Рибчинський Юрій Євгенович зазначив, що з метою самоорганізації авторська спільнота повинна зайняти активну громадську позицію з питань проведення реформування сфери колективного управління майновими правами, частиною з якої є проведення роздержавлення ДО УААСП.

Ухвалили!

Пункт №7 з Протоколу № 4 від 21.02.2018 р.:

З метою проведення роздержавлення ДО УААСП, реформування сфери колективного управління майновими авторськими правами прийняте рішення про взяття активної участі Авторської ради  ДО УААСП у листування з міжнародними організаціями та центральними органами державної влади та управління з цих  питань.

(Кінець цитування)

Друге і більш конкретне посилання  було зроблено 2 квітня 2018 року про що свідчить Протокол №5 зборів Ради Авторів ДО УААСП  де знову, саме Рибчинський Ю.Є.  зазначив свої чотири «мотивації»:

(Цитую) :

Слухали!

Пункт №2 з Протоколу №5 від 02.04.2018 

Голова Ради авторів Рибчиньский Юрій Євгенович виніс на обговорення питання щодо припинення членства ДО УААСП у Міжнародній конфедерації товариств авторів та композиторів (CISAC), зазначивши про те що завдяки численним наклепам (1), адміністративному впливу(2), зловживання службовим становищем попереднього керівництва(3) нормальне функціонування ДО УААСП не є можливим (!). Крім того (4) авторська спільнота вже започаткувала громадську організацію авторів, композиторів та інших правовласників, яка керується безпосередньо суб’єктами авторського права у чіткий відповідності до вимог директиви ЄС.

Ухвалили!

Пункт №2 з Протоколу №5 від 02.04.2018 

Припинити членство  ДО УААСП у Міжнародній конфедерації товариств авторів та композиторів (CISAC) в зв’язку з започаткуванням авторами ДО УААСП громадської організації авторів, композиторів та інших правовласників.

(Кінець цитування)

Маємо на цей час саме таку інформацію та прошу розглянути копії документів за посиланнями

Копія Протоколу №4 зборів Ради Авторів ДО УААСП 21 лютого 2018 року.

Копія Протоколу №5 зборів Ради Авторів ДО УААСП 2 квітня 2018 року.

(Кінець відповіді №1)

 

 

Тобто, всього 7 авторів-членів ДО УААСП, які були членами консультативно-дорадчого органу організації, який під назвою «Авторська Рада» взагалі повинен був контролювати майно та інтереси авторів, надавати консультації – поради (пункт 7.7 Статуту ДО УААСП) перевищили свої повноваження та зробили самостійно те, що повинне було обговорюватися не менш як на Загальних Зборах Авторів членів ДО УААСП! На цей момент немає повного списку присутніх авторів членів ДО УААСП, не знайдено  протоколів цього «загального зібрання»  та ставиться під сумнів сам факт що Загальні Збори Авторів на теми виходу з CISAC взагалі відбувалися.

З свого боку хочу додати, що «самовихід» з CISAC має усі ознаки  злочину який завдає збиток державної організації (та про це вже подано заяви до правоохоронних органів), але ще більше постраждали саме українські автори-члени ДО УААСП.  Вони позбавлені можливості одержувати авторську винагороду з усього світу в нашому ОКУ через ту причину що всього 7 членів прийняли таке рішення! До речі, ці особи сьогодні запрошують Вас, авторів ДО УААСП, в якесь «нове» ОКУ! Навіщо вони Вас запрошують сьогодні, якщо постійно кажуть що саме ВИ, українські автори, створили те ОКУ?

Логічно, що наслідками цього можуть з’явитися заяви до правоохоронних органів від авторів-членів пограбованої ДО УААСП.

Збір Ваших підписів може бути організований активною групою авторів-членів ДО УААСП або через відправку Вашого повідомлення з Вашої електронної адреси на нашу адресу open@uacrr.org з темою «Підтримую 1», після чого ми зв’яжемося з Вами щоб отримати підтвердження та реальні підписи авторів під Заявою в зручний для Вас спосіб.

Шановні Автори, правовласники та колеги!

Ми йдемо разом з Вами до законної громадської організації авторів, творців, яка прописана в Законі України та яка повинна в себе увібрати все добре, що було напрацьовано державною організацією за багато років. Ми працюємо для Вас! Якщо хтось бачив, або має протоколи Загальних Зборів авторів ДО УААСП в лютому 2018, або був присутній на вказаних Загальних Зборах – дуже прошу повідомити, щоб ознайомити всіх авторів-членів ДО УААСП з такою інформацією в рамках нашого проекту http://www.uacrr.org/dveri-vidchinyayutsya/

З повагою до чесного діалогу,

в.о. Генерального директора Державної організації «УААСП»

Ірина Вікторівна Бугаєнко

15.10.2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *