Видавцям

Якщо Ви є юридичною особою і вирішили доручити ДО УААСП здійснювати збір, розподіл і виплату винагороди за використання творів, то з Вами може бути укладений один з нижчезазначених договорів:
1. Як з видавництвом (юридична особа, зареєстрована на території України і що є правовласником) – Договір про передачу повноважень з управління правами видавця на колективній основі.
2. Як з субвидавцем (юридична особа, зареєстрована на території України і що є правовласником на підставі договору з іноземним видавництвом, тобто юридичною особою, створеною на території іноземної держави) – Договір про передачу повноважень з управління правами субвидавця на колективній основі.
Для укладання договору Вам необхідно направити в ДО УААСП офіційний лист, продубльований електронною поштою (oksana.martynenko@uacrr.gov.ua), в якому Ви повідомляє про свій намір укласти договір. Вам слід надати наступні дані:
1. Найменування видавництва ( субвидавництва ).
2. Контактні дані (контактна особа + телефон, адреса сайту).
3. Типова форма або копія одного з договорів, укладених між видавництвом і правовласником, на підставі якого видавництво позиціонує себе як правовласника.