Про проведення рейтингового голосування для визначення осіб, які братимуть участь у зборах делегатів з числа правовласників – фізичних осіб, які передали в у правління державній організації “Українське агентство з авторських та суміжних прав” належні їм майнові авторські права».

Звертаємо увагу авторської спільноти, що Мінекономрозвитку продовжує реалізацію процедур щодо роздержавлення Державної організації Українське агентство з авторських та суміжних прав (ДО “УААСП”) у відповідності до Закону України № 2415 “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав” (далі – Закон 2415).

Процедура роздержавлення ДО “УААСП” визначена Законом 2415 та передбачає, зокрема, проведення рейтингового голосування для визначення осіб, які є авторами та мають чинні договори з ДО «УААСП» щодо управління належними їм авторськими майновими правами станом на дату набрання чинності Законом 2415, у кількості, яка не перевищує 11 осіб.

Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 08.10.2018 року № 1462 «Про затвердження Порядку рейтингового голосування, мінімальної кількості творів та максимальної кількості авторів відповідних видів творів для цілей рейтингового голосування для визначення осіб, які братимуть участь у зборах делегатів з числа правовласників – фізичних осіб, які передали в у правління державній організації “Українське агентство з авторських та суміжних прав” належні їм майнові авторські права», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 30.10.2018 року № 1234/32686 (додається), з 12 по 16 листопада 2018 р. особи, які бажають узяти участь у рейтинговому голосуванні, подають особисто комісії заяву за встановленою відповідним наказом формою.

До заяви додаються:

-згода на обробку персональних даних;

-копія паспорта;

-копія договору на управління майновими правами автора, укладеного з ДО УААСП.

У разі коли автор пропонує свою кандидатуру до складу делегатів:

у заяві зазначається, за яким з п’яти видів творів автор подає свою кандидатуру, ураховуючи те, що кандидат створив найбільше творів цього виду і правами на них управляє ДО УААСП;

додатково подається біографічна довідка автора із зазначенням інформації про його творчі досягнення

Заяви приймаються за адресою: м. Київ, бульвар Дружби Народів, 28, з 9.00 до 18.00 год.

Рейтингове голосування з відбору кандидатів до складу делегатів буде проведено 19 листопада 2018 року з 9.00 до 18.00 год. за адресою: м. Київ, бульвар Дружби Народів, 28.

До участі в рейтинговому голосуванні допускаються особи з урахуванням визначення мінімальної кількості творів автора.

Для участі у рейтинговому голосуванні автор повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу.

http://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=081148de-72ab-4017-9886-4b93a50f4028&title=ProProvedenniaReitingovogoGolosuvanniaDliaViznachenniaOsib-YakiBratimutUchastUZborakhDelegativZChislaPravovlasnikivFizichnikhOsib-YakiPeredaliVUPravlinniaDerzhavniiOrganizatsiiukrainskeAgentstvoZAvtorskikhTaSumizhnikhPravNalezhniYimMainoviAvtorskiPrava

бульвар Дружби Народів, 28, Киев

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *