УААСП звітує про свою діяльність у 2017 році!

Шановні автори і користувачі! Сьогодні Українське агентство з авторських та суміжних прав презентує свій річний звіт, в котрому наведені докладні дані про зборам і виплатам роялті, судовій роботі УААСП і співпраці з авторами і користувачами у 2017 році. Зауважимо, що вже звично для нашого агентства, по більшості показників були показані рекордні цифри як для УААСП, так і для всього колективного управління України.

Даний звіт в друкованому виді українською і англійською мовами буде розповсюджено серед наших партнерських організацій, в онлайні ж він доступний для всіх вже зараз.

Нагадаємо, що збори роялті у 2017 році склали безпрецедентні для України 62.2 млн. грн., що на 25% більше, ніж у 2016 році. Подробиці – у повній версії річного звіту, доступній за посиланням.

Звертаючись до авторів і користувачів, у вступному слові до звіту керівник УААСП Дмитро Костюк зазначив:

– Річний зріст зборів і виплат авторської винагороди на 25%, це ще не ідеальний результат, проте він дає нам привід пишатися тією динамікою, що демонструє агентство, попри складні умови, в котрих перебуває колективне управління України. Він показав, що шлях, обраний нами два роки тому, шлях порядку і системності, є вірним – саме таким, якого потребував український автор. Щоб жити в цивілізованому суспільстві, потрібно прагнення чесності перед собою і оточуючими. Повноцінна система колективного управління як така ґрунтується саме на чесності, і цей постулат ми привили в нашій організації і рік за роком прививаємо його в усій сфері авторського права України.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗВІТ

Звіт незалежного аудитора щодо річної фінансової звітності УААСП у 2017 році

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *