Відбулося засідання авторської ради УААСП

У середу 21 лютого в конференц-залі УААСП пройшло засідання авторської ради агентства.

За головуванням Юрія Євгеновича Рибчинського авторська рада обговорила ряд нагальних питань щодо роботи агентства. Так в.о. Генерального директора УААСП Дмитро Костюк відзвітував перед присутніми за роботу організації протягом 2017 року, в тому числі про фінансову діяльність організації.

Серед найважливіших питань, що були обговорені членами авторської ради було запровадження автоматизованої системи управління правами інтелектуальної власності авторів. Присутні одноголосно підтримали запропонований проект автоматизації, котрий дозволить значно підвищити ефективність збору, розподілу і виплати авторської винагороди, а також зробити ці процеси максимально доступними і прозорими.

Члени авторської ради також докладно обговорили перспективи розвитку сфери колективного управління в контексті внесених у Верховну Раду законопроектів щодо регулювання сфери авторського права в Україні. Була випрацювана єдина позиція авторської ради стосовно діючих законодавчих ініціатив.

Зрештою акцент радою було зроблено на необхідності якомога швидшого роздержавлення УААСП і трансформації агентства в громадську організацію підконтрольну і підзвітну авторам і правовласникам. Були обговорені подальші кроки, необхідні для досягнення цієї критично важливої для українських авторів мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *