За зверненням УААСП почато кримінальне провадження щодо порушника авторських прав

Вперше в практиці ДО УААСП щодо порушника законних прав авторів нашого агентства почато кримінальне провадження. Мова в даному випадку йде про факт незаконного публічного виконання творів з репертуару УААСП в одному з розважальних закладів міста Приморськ Запорізької області. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення: стаття 176 Кримінального кодексу України – «Порушення авторського права і суміжних прав».

Санкції по даній статті передбачають штраф від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Шановні користувачі авторського контенту! Намагаючись запобігти неприємностям, що можуть спіткати вас у зв’язку з незнанням закону, Українське агентство з авторських та суміжних прав ще раз нагадує – авторські права це не формальність і не забавка, за їх порушення передбачена сувора відповідальність. Будь ласка, дотримуйтесь цивілізованих правил ведення господарської діяльності і поважайте права авторів, чиї твори ви використовуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *