ЗВЕРНЕННЯ ДО АВТОРІВ-ЧЛЕНІВ ДО УААСП!

В мережі Інтернет поширюється інформація, що нібито:

«У лютому 2018 року на зборах українських авторів ДО «УААСП», що відбулися в приміщенні знаменитого Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра, творці одностайно вирішили створити організацію світового зразка, давши основу Громадської організації «Українське агентство з авторських і суміжних прав». Таким чином, загальні збори затвердили склад авторської і наглядової рад започаткованої громадської організації.»

(кінець цитати).

Повідомляю, що до цього моменту (07.12.2018), комісія яка була створена Наказом від 07.09.2018 №17-04 в ДО «УААСП» з проведення службового розслідування щодо дій, направлених на розірвання відносин між ДО «УААСП» та CISAC, не виявила жодних списків учасників та протоколів саме цього поважного засідання!

Не відома реальна  кількість учасників-членів ДО УААСП присутніх на цих нібито «загальних зборах» державної організації!

На самому сайті ДО УААСП http://www.uacrr.org немає взагалі оголошення про які не будь Загальні збори авторів-членів ДО УААСП в лютому 2018 року.

Зрозуміло що все це могло відбуватися тільки з потакання  колишнього керівництва ДО УААСП, яке в лютому 2018  приховала реальну ситуацію від всіх авторів-членів ДО УААСП, навіть не сповістивши про Загальні Збори Авторів на сайті державної організації.

Сьогодні взагалі ставиться під сумнів реальність проведення Загальних Зборів  Авторів – членів ДО УААСП яке нібито сталося «в приміщенні знаменитого Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра»  в лютому 2018».

Вже зверталися до всіх Вас про це раніше http://www.uacrr.org/pitannya-ta-vidpovid-1-shhodo-vihodu-do-uaasp-z-chlenstva-u-cisac-1/

Якщо хтось бачив, або має протоколи Загальних Зборів авторів ДО УААСП в лютому 2018, або був присутній на вказаних Загальних Зборах – дуже прошу повідомити, щоб ознайомити всіх авторів-членів ДО УААСП з такою інформацією в рамках нашого проекту http://www.uacrr.org/dveri-vidchinyayutsya/

Для одержання правдивої та не упередженої інформації щодо легітимності, законності та взагалі реальності  Загальних Зборів Авторів ДО УААСП в лютому 2018 року просимо всіх авторів-учасників тих зборів звернутися з уточненнями, протоколами, списками присутніх осіб на адрес Державної Організації info@uacrr.gov.ua

Ми йдемо разом з Вами до законної громадської організації авторів, творців, яка прописана в Законі України та яка повинна в себе увібрати все добре, що було напрацьовано державною організацією за багато років.

Ми працюємо для Вас!

 

З повагою до чесного діалогу,

в.о. Генерального директора Державної організації «УААСП»

Ірина Вікторівна Бугаєнко

07.12.2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *